zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2021-11-12


pływanie korekcyjne

Czas: 13:40 - 14:25
Grupa wiekowa:9-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

gry zespołowe

Czas: 13:40 - 15:10
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

lekkoatletyka

Czas: 14:10 - 16:25
Grupa wiekowa:12-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 27

gry i zabawy

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

turystyka

Czas: 14:30 - 17:30
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

nauka pływania

Czas: 14:45 - 16:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

lekkoatletyka/gry zespołowe/zajęcia taneczno-rytmiczne

Czas: 14:55 - 15:40
Grupa wiekowa:8-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

sporty siłowe

Czas: 15:00 - 17:15
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

pływanie korekcyjne

Czas: 15:00 - 15:45
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

piłka nożna

Czas: 15:00 - 19:00
Grupa wiekowa:8-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

rugby

Czas: 15:10 - 17:10
Grupa wiekowa:9-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:12-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

gry i zabawy

Czas: 15:30 - 18:30
Grupa wiekowa:6 - 100 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 7

piłka nożna

Czas: 15:45 - 16:30
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

nauka pływania

Czas: 15:45 - 16:30
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

pływanie korekcyjne

Czas: 15:45 - 16:30
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

piłka ręczna

Czas: 15:45 - 16:45
Grupa wiekowa:od 15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna

Czas: 15:50 - 16:35
Grupa wiekowa:8-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 16:00 - 20:00
Grupa wiekowa:10-17 lat
Obiekt:Wrzeszczańska 29 - boisko

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:11-24 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

turystyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:8-13 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

szachy

Czas: 16:15 - 17:45
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 79

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:10-21 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

piłka nożna

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 49

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

nauka pływania

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:00 - 19:15
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

piłka siatkowa dz.

Czas: 17:00 - 19:15
Grupa wiekowa:14-17 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

zapasy

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:9-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

piłka siatkowa

Czas: 17:00 - 19:00
Grupa wiekowa:od 15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

wioślarstwo

Czas: 17:10 - 19:10
Grupa wiekowa:14-16 lat
Obiekt:Przystań Wioslarska przy Siennickiej 5

pływanie korekcyjne

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:10-21 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 17:15 - 19:15
Grupa wiekowa:6-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 52

nauka pływania

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

piłka nożna

Czas: 17:30 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła "Fregata"

pływanie korekcyjne

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:10-21 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

nauka pływania

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:6-17 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

piłka siatkowa

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

piłka ręczna

Czas: 19:00 - 21:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 92

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:6-17 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

zajęcia taneczne

Czas: 19:30 - 21:30
Grupa wiekowa:7-100 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

pływanie korekcyjne

Czas: 20:00 - 20:45
Grupa wiekowa:6-17 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl