zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2022-01-13


gimnastyka korekcyjna

Czas: 10:45 - 11:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

rekreacyjne ogólne

Czas: 12:55 - 13:40
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

gimnastyka korekcyjna

Czas: 13:45 - 14:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

gimnastyka korekcyjna

Czas: 13:45 - 14:30
Grupa wiekowa:7-13 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

gry i zabawy

Czas: 13:50 - 15:30
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 89

gry zespołowe

Czas: 13:55 - 15:25
Grupa wiekowa:10-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

gimnastyka korekcyjna

Czas: 14:00 - 14:45
Grupa wiekowa:7-10 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 84

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:7-9 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 77

gimnastyka korekcyjna

Czas: 14:35 - 15:20
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

piłka siatkowa

Czas: 15:00 - 16:45
Grupa wiekowa:15-18 lat
Obiekt:II Liceum Ogólnokształcące

piłka siatkowa

Czas: 15:20 - 16:50
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

gimnastyka korekcyjna

Czas: 15:25 - 16:10
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

pływanie korekcyjne

Czas: 15:25 - 16:10
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:00
Grupa wiekowa:11-15 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

gry zespołowe

Czas: 15:30 - 17:30
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:ZSO nr 10

piłka ręczna

Czas: 15:40 - 17:10
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

rekreacyjne ogólne

Czas: 15:40 - 16:25
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 15:45 - 17:15
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 80

gimnastyka korekcyjna

Czas: 15:50 - 16:35
Grupa wiekowa:8-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Gdański Ośrodek Sportu

gimnastyka

Czas: 16:00 - 17:30
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

lekkoatletyka

Czas: 16:10 - 17:10
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 8

gimnastyka korekcyjna

Czas: 16:10 - 16:55
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 1

rekreacyjne z elementami sztuki

Czas: 16:15 - 17:45
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

pływanie korekcyjne

Czas: 16:15 - 17:00
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:XV Liceum Ogólnokształcące

pływanie synchroniczne z elementami gimnastyki

Czas: 16:30 - 20:00
Grupa wiekowa:10-16 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

sporty wodne dz./ch.

Czas: 16:30 - 18:00
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

rekreacyjne ogólne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

nauka pływania

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

piłka nożna

Czas: 16:30 - 18:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

piłka ręczna

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

cheerleading

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:6-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cheerleading

Czas: 16:45 - 18:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

wioślarstwo/smocze łodzie/kajaki - zajęcia na Przystani Wioślarskiej przy ul. Siennickiej 5

Czas: 17:00 - 19:15
Grupa wiekowa:14-17 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

cheerleading

Czas: 17:00 - 18:30
Grupa wiekowa:14-20 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

rugby

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

ergometry wioślarskie

Czas: 17:00 - 20:00
Grupa wiekowa:bez ograniczeń wiekowych
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 65

nauka pływania

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-17 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

turystyka

Czas: 17:30 - 19:00
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

trening siłowy

Czas: 17:30 - 19:30
Grupa wiekowa:od 15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

cheerleading

Czas: 17:45 - 19:15
Grupa wiekowa:14-19 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:10-17 lat
Obiekt:Wrzeszczańska 29 - boisko

smocze łodzie

Czas: 18:00 - 20:15
Grupa wiekowa:10-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

bieganie

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Park Oruński

sporty siłowe

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Przystań Wioslarska przy Siennickiej 5

cheerleading

Czas: 18:15 - 19:45
Grupa wiekowa:5-16 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cheerleading

Czas: 18:15 - 19:45
Grupa wiekowa:6-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 43

cheerleading

Czas: 18:30 - 20:00
Grupa wiekowa:14-20 lat
Obiekt:X Liceum Ogólnokształcace

nauka pływania

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

nauka pływania

Czas: 20:00 - 20:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl