zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

2023-03-24


gry zespołowe

Czas: 09:00 - 10:00
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 14

turystyka

Czas: 09:00 - 12:00
Grupa wiekowa:7-12 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

gry zespołowe

Czas: 11:00 - 12:00
Grupa wiekowa:10-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 14

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

Czas: 11:00 - 15:30
Grupa wiekowa:7-11 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

piłka nożna

Czas: 12:45 - 14:15
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 56

szachy

Czas: 13:30 - 15:00
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Świetlica Wsparcia Dziennego "Przystań"

turystyka

Czas: 14:30 - 17:30
Grupa wiekowa:12-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 19

zajęcia ruchowe/gry i zabawy

Czas: 14:30 - 16:00
Grupa wiekowa:6-12 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 52

piłka nożna

Czas: 14:35 - 16:35
Grupa wiekowa:9-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 72

sporty siłowe

Czas: 15:00 - 17:15
Grupa wiekowa:15-19 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

pływanie korekcyjne

Czas: 15:00 - 15:45
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

pływanie korekcyjne

Czas: 15:00 - 15:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

piłka siatkowa

Czas: 15:30 - 17:30
Grupa wiekowa:9-19 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

szachy

Czas: 15:45 - 17:15
Grupa wiekowa:7-15 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 79

pływanie korekcyjne

Czas: 15:45 - 16:30
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

pływanie korekcyjne

Czas: 15:45 - 16:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

lekkoatletyka

Czas: 16:00 - 19:00
Grupa wiekowa:12-26 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

tenis ziemny

Czas: 16:00 - 17:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 46

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-16 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

nauka pływania

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkół Energetycznych

pływanie korekcyjne

Czas: 16:30 - 17:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

nauka pływania

Czas: 17:15 - 18:00
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

sporty wodne dz./ch.

Czas: 17:15 - 18:45
Grupa wiekowa:8-15 lat
Obiekt:Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6

lekkoatletyka

Czas: 17:15 - 18:45
Grupa wiekowa:9-14 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

piłka siatkowa dz.

Czas: 17:45 - 20:00
Grupa wiekowa:14-17 lat
Obiekt:Państwowe Szkoły Budownictwa

nauka pływania

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 18:00 - 18:45
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

zapasy

Czas: 18:00 - 20:00
Grupa wiekowa:9-18 lat
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 16

pływanie korekcyjne

Czas: 18:30 - 19:15
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

piłka siatkowa

Czas: 18:30 - 20:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Szkoła Podstawowa nr 38

pływanie korekcyjne

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

nauka pływania

Czas: 18:45 - 19:30
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 19:15 - 20:00
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

zajęcia taneczne

Czas: 19:30 - 20:30
Grupa wiekowa:15-100 lat
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

pływanie korekcyjne

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

nauka pływania

Czas: 19:30 - 20:15
Grupa wiekowa:7-18 lat
Obiekt:Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2

pływanie korekcyjne

Czas: 20:00 - 20:45
Grupa wiekowa:7-14 lat
Obiekt:Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

zajęcia taneczne

Czas: 20:30 - 21:30
Grupa wiekowa:dorośli
Obiekt:Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl