zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  sierpień  |  wrzesień  |  październik  |  listopad  |  grudzień  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2021-9-1

1

wrzesień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-9-2

2

wrzesień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2021-9-3

3

wrzesień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-9-4

4

wrzesień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2021-9-5

5

wrzesień

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2021-9-6

6

wrzesień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-9-7

7

wrzesień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-9-8

8

wrzesień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-9-9

9

wrzesień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2021-9-10

10

wrzesień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-9-11

11

wrzesień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2021-9-12

12

wrzesień

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2021-9-13

13

wrzesień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-9-14

14

wrzesień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-9-15

15

wrzesień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-9-16

16

wrzesień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2021-9-17

17

wrzesień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-9-18

18

wrzesień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2021-9-19

19

wrzesień

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2021-9-20

20

wrzesień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-9-21

21

wrzesień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-9-22

22

wrzesień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-9-23

23

wrzesień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30

2021-9-24

24

wrzesień

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-9-25

25

wrzesień

gry i zabawy

godz. 08:00 - 10:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

turystyka i rekreacja dz./ch. zajęcia kierowane do dzieci z róznych dzielnic

godz. 08:00 - 11:45

2021-9-26

26

wrzesień

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

piłka nożna

godz. 16:00 - 22:00

2021-9-27

27

wrzesień

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-9-28

28

wrzesień

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-9-29

29

wrzesień

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-9-30

30

wrzesień

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:45 - 14:30



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl