zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Termin

Kalendarz imprez

<<   |  wrzesień  |  październik  |  listopad  |  grudzień  |  styczeń  |   >>
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
2021-10-1

1

październik

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-10-2

2

październik

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-10-3

3

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

2021-10-4

4

październik

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-10-5

5

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-10-6

6

październik

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-10-7

7

październik

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-10-8

8

październik

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-10-9

9

październik

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-10-10

10

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

2021-10-11

11

październik

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-10-12

12

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-10-13

13

październik

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-10-14

14

październik

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-10-15

15

październik

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-10-16

16

październik

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-10-17

17

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

2021-10-18

18

październik

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-10-19

19

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-10-20

20

październik

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-10-21

21

październik

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-10-22

22

październik

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-10-23

23

październik

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-10-24

24

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30

2021-10-25

25

październik

turystyka

godz. 08:50 - 12:10

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

gry zespołowe

godz. 11:30 - 13:00

2021-10-26

26

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 08:45

sportowo - rekreacyjne

godz. 13:00 - 14:30

gimnastyka korekcyjna

godz. 13:00 - 13:45

2021-10-27

27

październik

szachy

godz. 07:30 - 09:05

szachy

godz. 10:55 - 12:30

lekkoatletyka dz. i ch.

godz. 11:45 - 12:30

2021-10-28

28

październik

gimnastyka korekcyjna

godz. 10:45 - 11:30

rekreacyjne ogólne

godz. 12:55 - 13:40

animacja czasu wolnego, gry i zabawy

godz. 13:45 - 14:45

2021-10-29

29

październik

pływanie korekcyjne

godz. 13:40 - 14:25

gry zespołowe

godz. 13:40 - 15:10

lekkoatletyka

godz. 14:10 - 16:25

2021-10-30

30

październik

gry i zabawy

godz. 07:30 - 10:30

szermierka

godz. 08:00 - 11:00

nauka pływania

godz. 08:00 - 08:45

2021-10-31

31

październik

piłka nożna

godz. 08:00 - 12:00

cheerleading

godz. 11:00 - 12:30



logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl